День здорової посмішки українця
Аспіранти ОНП Стоматологія підтримали ініціативу Асоціації лікарів-пародонтологів України щодо проведення Дня здорової посмішки українця. Були проведені бесіди зі школярами, студентами та пацієнтами про роль індивідуальної та професійної гігієни порожнини рота в профілактиці стоматологічних захворювань. Під егідою глобальної ініціативи компанії Colgate “Яскраві усмішки, яскраве майбутнє” проведено урок гігієни та профілактичні огляди у трьох молодших класах Іллінської загальноосвітньої школи Біляївського району Одеської області (асп. Антощук В.О.) та приватному дошкільному закладі м. Одеса ”Mini Bambini” (асп. Чернець В.С.)
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-3866-4134-a364-653033666538/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-3265-4639-b063-366238376138/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3034-6333-4265-b734-333363313566/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3662-4638-b231-363634653262/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-6361-4963-a663-623764316234/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3961-4237-a133-646363393737/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3034-6334-4134-a462-383238306364/photo_2023-04-02_11-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3430-4032-b739-376633316638/photo_2023-04-02_11-.jpg)