Депозитарна установа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВО-ДЕПОЗИТАРНА КОМПАНІЯ” (код за ЄДРПОУ 5218409) , Ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 1696) повідомляє про затвердження змін до тарифів на депозитарні послуги.
Ознайомитися з новими тарифами можна ТУТ.

До уваги клієнтів депозитарної установи ТОВ «ФДК» (код ЄДРПОУ 25218409), що раніше мала назву ТОВ Промислові фінанси» та з 11.05.2010р. ТОВ «ФК «ЮНІВЕС», які у період до 05.08.2014р. договір про обслуговування рахунку в цінних паперах або договір про відкриття та обслуговування рахунку у цінних паперах.

Відповідно до норм Рішення НКЦПФР від 07.03.2017 № 148 «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України», а саме – направляти у встановленому законодавством порядку депоненту, який є власником акцій акціонерного товариства на визначену відповідно до закону дату, повідомлення у разі направлення відповідним акціонерним товариством повідомлення акціонерам через депозитарну систему України відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства», виникла необхідність привести у відповідність договірні відносини між депозитарною установою та клієнтами.

З урахуванням вищенаведеного, виникла необхідність підписання додаткової угоди до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах. З метою налагодження ефективного процесу, просимо клієнтів звернутися до відділу депозитарної діяльності ТОВ«ФІНАНСОВО-ДЕПОЗИТАРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», відправивши листа на електронну адресу: V.Shcherbak@stockservis.com, або зателефонувавши по номеру (044) 599-07-21 для узгодження подальших дій, пов`язаних з укладанням Додаткової угоди до Договору.

Звертаємо Вашу увагу, що Додаткова угода до Договору є новою редакцією Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, яка містить всі вимоги чинного законодавства та не погіршує умови обслуговування клієнтів Депозитарної установи.

Також нагадуємо:

У зв’язку із набранням чинності 12.10.2013 Закону України «Про депозитарну систему України», прийняттям Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку Рішення від 06.08.2013 №1412 «Про затвердження Вимог до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах» та внесенням змін до зазначених вимог (рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24.06.2014 року №807), необхідно було привести у відповідність договірні відносини між депозитарною установою та клієнтами.

Ті, хто вчасно не звернулися до Депозитарної установи, можуть це зробити зараз.

У разі, якщо Договір не буде приведено у відповідність до вимог чинного законодавства України, Депозитарна установа має право відмовити у проведенні депозитарних операцій за розпорядженням Клієнта.